26 грудная відбулась вистава «Снежный цветок»

26 грудная відбулась вистава «Снежный цветок». Вікова группа 5-8 років. Дітям в котрий раз подобається виходити на сцену і відчувати себе акторами. С кожнім роком, результат все краще і краще. Будемо чекати нових вистав. Слідкуйте за новинами!

28 грудня відбулася вистава «Кто Дурак?»

28 грудня відбулася вистава «Хто Дурень?» Вікова група 14-17 років. Хлопці  та дівчата дуже впевнено і по-дорослому показали чому навчилися всього за три місяці. Селище дураків в жанрі комедія вдалася. Швидше бронюй своє місце!

20 грудня відбулася вистава «Пригоди Саші і Даші під Новий Рік»

20 грудня відбулася вистава «Пригоди Саші і Даші під Новий Рік» вікова група 9-13 років. Наші діти пройшли калейдоскоп казок на вищому рівні, і зуміли порадувати своїх глядачів своїм талантом. Приходь скоріше до нас! І відчуй себе по справжньому актором!

Увага ми відкриваємо нову спеціалізацію!!!

Увага ми відкриваємо нову спеціалізацію. Тепер кожна дитина або дорослий може бути не тільки актором, а й музикантом. Нові спеціалізації вже чекають тебе: Вокал Сольфеджіо Фортепіано Акустична гітара Скрипка Запис на пробні заняття +380 99 299 33 27

Ми об’являємо набір

Ми об’являємо набір у такі вікові группи 5-8 років, 9-13 років, 14-17 років. В кожній группі всього 10 місць. Початок навчання вересень-жовтень. Поспішай прийти на пробні занняття. Слідкуй за новинами. Ваша дитина: – буде вивчати як грати на камеру та на глядача – виступати на сцені, як актор, танцівник, співак, згодом у проектах. – уЧитати далі…

Контакти