З питань співпраці/партнерства:
media.goldentaurus@gmail.com

НАШІ ПАРТНЕРИ

Ра́да Євро́пи

Ра́да Євро́пи — міжнародна організація 47 держав-членів у європейському просторі. Членство відкрите для всіх європейських держав, які визнають принцип верховенства права і гарантують основні права людини і свободи для своїх громадян. Рада Європи розглядає питання, що мають важливе значення для його членів, у тому числі питання попередження злочинності, зловживання наркотиками, охорони довкілля, біоетики та міграції. Рада Європи розробила понад 160 міжнародних договорів, угод і конвенцій, які замінили буквально десятки тисяч двосторонніх договорів між різними європейськими державами. Співпрацюємо з Радою Європи с 2020 року над медіа-проектами.

Кіностудія ім. Довженка

Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка — кіностудія, яка придатна для зйомок фільмів різної постановочної складності та будь-яких жанрів. Кіностудія імені Олександра Петровича Довженка була створена в 1927-1928гг. Територія кіностудії займає площу більш ніж 17,5 га, кіностудія має вісім знімальних павільйонів. Один з них, площею 2520 кв. м, є найбільшим в Європі. Павільйон розрахований на одночасну роботу в ньому десяти знімальних груп.

Укркінохроніка

Українська студія хронікально-документальних фільмів (Київська студія хронікально- документальних фільмів, «Укркінохроніка») — студія хронікально-документальних фільмів, створена у 1931-му році у Харкові на базі Товариства друзів радянського кіно, з 1939-го року розташовується у Києві.

Filmotechnic

Фільмотехнік — українська компанія, що займається розробкою, виробництвом та прокатом операторської техніки для кіно- й телебачення. Була створена 1990-го року Києві на базі кіностудії ім. О. Довженка. Розробки компанії у 2006-му році були відзначені інженерно-технічними призами (Scientific and Technical Academy Awards) американської кіноакадемії Оскар. На обладнанні компанії знято багато відомих фільмів: «Форсаж», «Титанік», «Війна світів», «Бетмен» К. Нолана, «Код да Вінчі», «Місія нездійсненна — 3», «Люди Х», «Містер і місіс Сміт».

Видавництво «Основа»

Видавництво «Основа» – це сучасне підприємство, яке існує на книжковому ринку України майже 20 років. За цей час видано близько 400 найменувань книг загальним тиражем 3 млн. примірників. Пріоритетною діяльністю видавництва є видання нормативної літератури з питань охорони праці, пожежної безпеки, надзвичайних ситуацій, сертифікації та екології.

PARMODE

PARMODE – fashion блог про моду, стиль так красу.

Saltora Group

З 2008 року почала свою діяльність будівельна компанія «Салторо ГРУП» в сфері будівництва. Наша компанія пропонує Вам послуги по Комплексному будівництва об’єктів промислового, цивільного і торгового призначення, включаючи реставрацію і реконструкцію об’єктів культурної спадщини, спецроботи та благоустрій. Незважаючи на свій молодий вік, ми досягли певних успіхів і заслужили репутацію надійного партнера. Конкурентно-здатні ціни, принципи прозорості, чесності, якість і сумлінні виконання всіх узятих на себе зобов’язань.

Patriot Rental

Компанія PATRIOT Rental протягом багатьох років забезпечує професійні кіно і відео зйомки будь-якої складності. Вони постійно розширюють наші технічні можливості. Традиційно в їх арсеналі найсучасніше обладнання і професійна команда.

З питань співпраці, партнерства: media.goldentaurus@gmail.com

Контакти

Зв’яжіться з нами зручним для вас способом: