Про компанію:

Golden Taurus – команда професіоналів, яка була заснована 2010-го року. Наша компанія пропонує своїм клієнтам увесь спектр послуг у галузі медіа. З моменту заснування компанія Golden Taurus розташовується на території кіностудії імені О. Довженка і послідовно займається просуванням та створенням якісного українського медіапродукту. Ми створили усі умови для розвитку у своїй діяльності як професійних акторів, гримерів, візажистів та усіх інших, хто створює аудіовізуальну сферу, так і тих, хто тільки розпочинає свій шлях у медіаіндустрії.

Знімальною апаратурою нашої компанії (кінокамера AATON, 16 мм) знімались такі відомі новорічні мюзикли як “Вечора на хуторі близ Диканьки”, “Попелюшка”. Також було знято відеороботи відомих українських виконавців: Наталки Могилевської та Дмитра Гордона, Андрія Данилка, Таісії Повалій, Михайла Поплавського, гуртів “Океан Ельзи”, “Друга ріка” та багато інших.

ЧОМУ ВИ МАЄТЕ ЗВЕРНУТИСЬ САМЕ ДО НАС?

Ми пропонуємо широкий спектр послуг, та професійну творчу складову які в тандемі зроблять бренд, продукт цікавим і прибутковим.  Власна база моделей, акторів, і навчання у школі акторської майстерності, де викладачами будуть заслужені діячі мистецтв, відомі актори, режисери та теле- і радіоведучі говорять про те що ми медіакомпанія замкнутого циклу.

Компанія Golden Taurus надає допомогу у працевлаштуванні у своїх майбутніх багаточисленних проектах!

 

Контакти

Зв’яжіться з нами зручним для вас способом: