"останній консул"

Про сюжет вистави «Останній консул»: Історична драма «Останній консул» описує Мюнхен 1918р. Головний персонаж - Василь Оренчук - консул Української Народної Республіки налагоджує торгові відносини з Німеччиною. Тим часом у Києві вже відбувалися жорсткі бої з більшовицькою ордою, а в Німеччині зароджуються нациські ідеї. Український консул стає «ласим шматком» для вербування політичними силами. Оренчук постає між двома вогнями до останнього пропагуючи незалежність українського народу. Сила духу, незламність, боротьба до останнього подиху- усі ці якості останній український консул пропагував до останнього подиху. Василь Оренчук- це політична постать, яка сьогодні знаходить своє відродження на сцені та на сторінці нашої історії.

"Баладина"

Про сюжет вистави «Баладина»: Бажання кожної людини, мати життя як «малина» напевно споконвічне. Ми усі робимо певні вчинки, які нас мають наблизити до такого манкого і солодкого життя. Але як далеко ти готовий зайти? Приниження власної гідності, зрада, вбивство… І головне, чи готовий ти до розплати за скоєне? Чи солодка малина з присмаком крові? Чи м’яка подушка, що лежить на зраді? Чи відчуваєш щастя, переходячи межу совісті? Чи завжди у казці щасливий кінець?

"Мої друзі - актори"

Про сюжет вистави «Мої друзі - актори»: Наскільки легке акторське життя, наповнене популярністю та шанувальниками? Невже це так легко: ролі, гроші, слава? І що поганого, коли весь світ у твоїх ніг? А чи може бути місце конкуренції чи зраді? Це і доведеться з'ясувати головній героїні нашої історії.

"Затоплений дзвін"

Про сюжет вистави «Затоплений дзвін»: Відливник дзвонів Генріх вирішує встановити церковний дзвін на перетині людського та таємничого світів, та дзвін зривається в озеро разом із вірою майстра. Потрапивши у світ міфічних створінь він заручається підтримкою ельфи, яка закохується у дзвонаря. Одержимий ідеєю зробити новий твір, Генріх перевертає гармонійний світ природи догори дригом заради досягнення своєї мети. Гординя займає провідне місце в душі у ще вчора віруючої людини. Та до чого це призведе шлях задоволення свого его? Про що буде лунати новий дзвін? Про слова божі чи загублені душі? Ці питання розкриває драматичний твір Ґергарта Гауптмана «Затоплений дзвін».

"МАруся Чурай"

Про сюжет вистави «Маруся Чурай»: Неймовірна історія кохання, яку Марусю Чурай визначає для себе як особлива духовна постать. Маруся знаходиться під вартою. З пам’яті дістає згадки про дитячі роки, батька та матір, відносини в родині, вони для неї є прикладом. «Я - навіжена, я - дитя любові, мені без неї білий світ глевкий». Головна героїня має велике, світле серце, здатне на чисту віддану любов, але цим коханням скористався Гриць, почуття якого виявилися приземленими, та з розрахунком . «Моя любов чолом сягала неба, а Гриць ходив ногами по землі». Це не просто твір, це голос, який розмовляє з нами через сторінки історії нашої України. Це скарб нації, споконвічна цінність мистецтва, яка наповнена вірою в перемогу, рушійною силою духу та духовною красою, що є основами всесвіту. « Чужа душа — то, кажуть, темний ліс. А я скажу: не кожна, ой не кожна! Чужа душа — то тихе море сліз. Плювати в неї — гріх тяжкий, не можна»..

Контакти

Зв’яжіться з нами зручним для вас способом: